Crazy Cakes logo

Objednávka
dortu

Všechno hezky na jednom místě. Díky tomuto formuláři já získám veškeré potřebné informace co nejrychleji a zkrátím naši nutnou komunikaci na minimum. Po vyplnění formuláře vám objednávku potvrdím na váš e-mail a když bude třeba, zavolám pro domluvení detailů.

Berte, prosím, na vědomí

Objednávky dělejte ideálně 1 – 3 měsíce předem, pokud si nejste jistí klikněte nahoře na kalendář obsazenosti jestli mám volný termín.

Přesné kopie vámi zaslaných fotografií dortů nedělám. Stejně tak samostatné figurky.

Dorty je možné vyzvedávat od pondělí do pátku mezi 9-17 u Českých Budějovic, případně po dohodě v sobotu dopoledne. Pro Prahu potom na adrese: J. Štulíka 18, 252 45 Zvole v kavárně v K.N. Dorty. Pouze pátky a soboty od 10-18 hod.  Vzhledem k probíhající mateřské bohužel nejsem schopná vyrábět tolik zakázek aby se doprava rozpočítala mezi více zákazníků, proto se momentálně za dopravu do Prahy se připočítává cena 3500 Kč. Dorty posílám přes firmu s chladícím autem, která dort doveze vždy v pořádku. Bohužel není kapacitně možné abych dorty dál vozila sama jako dřív a dokázala tak zajistit levnější dopravu. Za pár let to snad opět bude jiné. Momentálně vyrábět dorty  a ještě je vozit s malým miminkem jen už nad mé síly. Pokud si, ale pro dort budete chtít dojet ke mě tak vám ráda zapůjčím termobox abyste dort dovezli v pořádku až domů.

Pokud vezete dorty dál než hodinu od místa předání prosím hlaste mi to předem. Dort podle toho více zajistím aby přepravu přežil.

Dovoz do Prahy v jiný den než v pátek je možný, ale cena za dopravu je potom 3500 Kč.

Za každý rezervovaný termín je vybírána záloha 1000 Kč. V případě zrušení dortu později než 14 dní předem je záloha nevratná.

Pokud se stane, že vám do jednoho týdne neodpovím, prosím zavolejte jestli se objednávka někam nezatoulala 🙂

Vaše nejčastější dotazy

Dorty je potřeba objednávat dostatečně včas. Ideální je alespoň měsíc až dva dopředu. Na výrobu jsem sama a kapacity jsou omezené právě proto, abych měla na každý dort dostatek času.

Pouze figurky na zakázku nedělám.

Ceny dortů jsou velmi individuální, protože co dort, to originál. Průměrná cena za jednu porci dortu s modelací je 330Kč/porce.  U malých dortů na 6 porcí je cena 350-440Kč za porci.Samozřejmě čím více modelace, tím cena roste nahoru.

Nejčastěji objednávaný průměr dortu cca na 10 porcí s jednou lidskou postavičkou vychází kolem 3300 Kč. Za každou další postavičku se platí navíc: lidská postavička podle foto 900 Kč, postavička zvíře 400 -800 Kč.

Pokud se jedná o 3D dort (pes, kočka, auto, kůň…), s tím je mnohem více práce, větší spotřeba materiálu, je potřeba speciální konstrukce. U těchto dortů je cena 420-650 Kč/ porce (tzn. 10-12 porcí dort ve tvaru psa, kočky apod., vychází kolem 4200 Kč). Dort ve tvaru stojícího koně na 10 porcí je pak cena od 6000 Kč.Nejmenší 3D dort jde udělat na 8 porcí.

Nejmenší dort s postavičkou  jde udělat na 6 porcí, maximu se meze nekladou.

Pomocí objednávkového formuláře tady na stánkách.  Díky němu získám veškeré informace, které potřebuji, a spolu po telefonu doladíme už jen detaily. Prosím o upřednostnění tohoto způsobu objednání.
 
Telefonicky – 732499316 . Telefon zvedám jen mezi 9-17 hod. od pondělí do pátku. Nemám firemní telefon, proto prosím nevolejte mimo tuto dobu. To samé platí o sms, které dostávám buď pozdě v noci nebo brzy ráno, a to i o víkendech! Prosím o respektování soukromí a volného času.
 
Na případné dotazy odpovím i na Facebooku, ale jen mezi 9-17 hod. od pondělí do pátku. Pokud napíšete mimo tuto dobu, odpovím, jakmile budu opět v práci.
 
Dotazy můžete směřovat i na e-mailcrazycakes.cz@gmail.com
 
Nemám zaměstnance, vše vyřizuji a vyrábím sama. Proto prosím o případné strpení než zavolám zpět, nebo odpovím na objednávku. Je možné, že v dobu, kdy píšete nebo voláte, mám ruce od krému, potahuji dort, nebo dělám cokoliv jiného, co v tu chvíli nepočká.

Dorty je možné vyzvedávat od pondělí do pátku mezi 9-17 hod. u Českých Budějovic, případně po dohodě v sobotu dopoledne.

 

Případně po dohodě na adrese: J. Štulíka 18, 252 45 Zvole v kavárně v K.N. Dorty. Pouze pátky a soboty od 10-18 hod.  Po Praze je, ale možný dovoz i přímo na adresu k Vám domu.

Ke každému dortu vezenému do Prahy se připočítává cena 3500 Kč za dopravu (pokud se veze dort pouze pro jednoho zákazníka).

Objednávka